Ford Mustang Mach-E jest przystosowany do przewozu kajaków i boksów dachowych

27.07.2022

Przybywa udoskonaleń i modernizacji Mustanga Mach‑E. Po niedawnym podwyższeniu dopuszczalnej masy holowanej przyczepy do 1000 kg i homologowaniu zmienionego parametru dla kilku wariantów, wszystkie wersje Mustanga Mach‑E uzyskały zatwierdzenie maksymalnej masy obciążenia dachu do 75 kg.

Oznacza to, że Mustang Mach‑E jest gotowy na wyprawy z większym bagażem, niezależnie od tego, czy chcesz przewieźć kajaki nad rzekę, narty w góry, czy po prostu potrzebujesz boksu dachowego, bo urlopowy ekwipunek całej rodziny wymaga większej przestrzeni. W porównaniu z limitami obowiązującymi na lotniskach, 75 kg na dachu to odpowiednik trzech odprawianych walizek, bez dopłat za nadbagaż.

Ford Mustang Mach-E

Wersje z opcjonalnym dachem panoramicznym są również homologowane do przewożenia bagażników dachowych o limicie do 65 kg. We wszystkich modelach Mustanga Mach‑E cyfrowa instrukcja obsługi systemu infotainment SYNC4* zostanie odpowiednio zmieniona w przyszłej zdalnej aktualizacji Ford Power-Up over-the-air.

Nieustannie dążymy do udoskonalania pojazdów naszych klientów, aby zawsze mogli prowadzić najlepszą obecnie wersję Mustanga Mach‑E. Mamy nadzieję, że ostatnie aktualizacje uatrakcyjnią tegoroczne letnie wyjazdy Mustangiem Mach‑E.


  • Ford Mustang Mach-E
  • Poznaj Mustanga Mach‑E

    Ford Mustang Mach‑E to w pełni elektryczny SUV, inspirowany stylistyką Mustanga. Elegancki, nowoczesny, pełen innowacyjnych technologii, zapewniający zasięg bezemisyjnej jazdy aż do 610 km.

    Mustang Mach-ENapisz do nasCzęsci i akcesoria


***

*Nie prowadź samochodu, gdy jesteś zdekoncentrowany. W miarę możliwości korzystaj z systemów sterowania głosem, nie korzystaj podczas jazdy z urządzeń mobilnych, które trzeba obsługiwać ręcznie. Niektóre funkcje mogą nie być dostępne, kiedy pojazd znajduje się w ruchu. Nie wszystkie funkcje są kompatybilne ze wszystkimi telefonami.


Aktualności i wydarzenia

Promocje

Pokaż najnowsze promocje Big Autohandel

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Big Autohandel