Fleet Derby

Kolejne dwie statuetki dla Forda. Marka ponownie doceniona w plebiscycie Fleet Derby

28.06.2023

Ford Polska zdobył dwie nagrody w dwunastej edycji ogólnopolskiego plebiscytu flotowego Fleet Derby. Marka okazała się najlepsza w kategoriach Mobilność oraz Produkt/usługa flotowa.

  • Ford Polska otrzymał dwie nagrody podczas plebiscytu branży flotowej Fleet Derby 2023. 
  • Branża flotowa doceniła różnorodne działania dla biznesu. Najlepszym programem finansowym importera został bowiem Ford Leasing, a Ford E-Transit okazał się najlepszym samochodem elektrycznym o dmc do 3,5 tony.

Fleet Derby to największy ogólnopolski plebiscyt flotowy organizowany przez wydawcę magazynu „Fleet”. Jego celem jest przedstawieniem dobrych rozwiązań flotowych i wybieranie tych najlepszych z najlepszych. O wynikach decydują osoby odpowiedzialne za politykę flotową w firmach czy menedżerzy flot, z którego to powodu statuetka Fleet Derby jest niezwykle cenionym wyróżnieniem. W 2023 roku odbyła się już dwunasta edycja plebiscytu, w której w 40 podkategoriach nominowanych było 148 produktów i usług flotowych.

Mobilność: Ford E-Transit

W tym roku Ford Polska zdobył dwie nagrody – w kategoriach Mobilność oraz Produkt/usługa flotowa. Pierwsza trafiła w „ręce” Ford E-Transita, który okazał się najlepszym samochodem elektrycznym o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony w podkategorii Samochody dostawcze.

Nagroda dla Forda E-Transit

Dla E-Transita to już kolejna statuetka zdobyta w Polsce. Wcześniej model został Użytkowym Samochodem Roku w plebiscycie Samochód Roku Wirtualnej Polski 2022. Model od wielu miesięcy znajduje się na szczycie statystyk sprzedaży w swoim segmencie, będąc także w czołówce sprzedaży samochodów elektrycznych. Klienci pokochali ten samochód za wiodącą w segmencie wartość rezydualną oraz bogate wyposażenie standardowe, obejmujące m.in. automatyczną klimatyzację, 12-calowy dotykowy ekran dotykowy systemu informacyjno-rozrywkowego SYNC4, tempomat czy zestaw zaawansowanych systemów bezpieczeństwa przydatnych w prowadzeniu biznesu. Samochód jest dostępny w trzech wersjach nadwozia (van, van brygadowy oraz podwozie) łącznie aż w 22 konfiguracjach.

Produkt/usługa flotowa: Ford Leasing

Drugą statuetkę dla Forda zdobył Ford Leasing, który został nagrodzony jako najlepszy program finansowy importera w kategorii Produkt/usługa flotowa. Menedżerzy flotowi szczególnie docenili uproszczone procedury dokumentowania dochodów. To m.in. 0% opłaty wstępnej dla kwoty finansowania do 150 tysięcy złotych netto. Okres leasingu wynosi od 24 do 72 miesięcy i jest dostępny również dla nowopowstałych firm.

Nagroda dla Ford Leasing

– Wyróżnienie rynku flotowego jest dla nas zawsze powodem do dumy. To obszar biznesu, o który niesamowicie dbamy, a nasze nowe produkty Ford Pro pozwalają przedsiębiorcom na pewne i bardziej wydajne prowadzenie swoich firm. Dotyczy to nie tylko produktów finansowych, ale przede wszystkim samochodów. Dlatego cieszymy się, że nasz E-Transit po raz kolejny spotkał się z uznaniem w bardzo mocno obsadzonej kategorii. Z naszej strony to jednak dopiero początek, bowiem wkrótce zaprezentujemy kolejne elektryczne modele dostawcze, które już zapowiedzieliśmy, czyli w pełni elektryczne E-Transit Custom i Courier – powiedział Attila Szabó, prezes i dyrektor zarządzający Ford Polska. 

  • Ford E-Transit
  • Ford E-Transit

    Wyczekiwany w napięciu. Nieznający kompromisów. Pierwszy w historii Forda w pełni elektryczny samochód dostawczy. Poznaj nowego Forda E-Transit!

    Ford E-TransitFordy Dostawcze


Aktualności i wydarzenia

Promocje

Pokaż najnowsze promocje Big Autohandel

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Big Autohandel