Nowy Ford Focus

Poznaj nadchodzące modele


  • Nowy Ford Focus

   [PREMIERA 2022]

   Dynamiczna, piękna i sportowa sylwetka w połączeniu z bogactwem technologii najnowszej generacji sprawiają, że doświadczenie płynące z jazdy Fordem Focus jest jeszcze bardziej wyjątkowe.

   Siadając w perfekcyjnie dopracowanym i wyposażonym wnętrzu, zawsze możesz liczyć na system SYNC 4 z 13,2-calowym kolorowym ekranem dotykowym i najbardziej zaawansowaną technologią głosowego sterowania. Wystarczy powiedzieć tylko słowo, a system zareaguje w odpowiedni sposób na polecenie. Do Twojej dyspozycji jest także funkcja łączności.

   Nowego Forda Focus wyposażyliśmy również w wielokrotnie nagradzany silnik Ecoboost 1.0. W Twoje ręce oddajemy też najnowszą automatyczną skrzynię biegów EcoBoost Hybrid PowerShift dedykowaną napędowi hybrydowemu, który wprowadza ten model na drogę elektromobilności.

   I co najważniejsze… każdy może idealnie dopasować Forda Focus do swojego stylu życia. Oferujemy kilka wersji tego modelu – od crossovera Active przez luksusową wersję Titanium po sportową ST-Line. Każda świetnie wyposażona, niezawodna, perfekcyjnie dopracowana i wykonana z materiałów wysokiej jakości.

  • Nowy Ford Focus
  • Cennik Focus, rok modelowy 2022Napisz do nas  • Nowy Ford Tourneo Connect

   [PREMIERA 2022]

   Całkowicie nowy Tourneo Connect to wielozadaniowy pojazd zaprojektowany tak, aby był równie wszechstronny, jak Ty. Wystarczająco duży, by udźwignąć twoje obowiązki. Wystarczająco zwinny, by pokonywać miejskie zakręty. Wystarczająco elastyczny dla Twojej rodziny. Wystarczająco wygodny, by uszczęśliwić wszystkich.

   Zupełnie nowy Tourneo Connect ma dynamiczną stylistykę, wysokiej jakości wnętrze oraz oferuje legendarne wrażenia z jazdy jakich oczekujesz od samochodów Ford. Do wyboru są dynamiczne i ekonomiczne silniki benzynowe EcoBoost i wysokoprężne EcoBlue. Osoby, które szukają wrażeń poza drogami mogą również wybrać napęd na wszystkie koła.

   Zarówno 5-osobowe, jak i 7-osobowe wersje są dostępne z długim lub krótkim rozstawem osi i wyjątkowo przemyślanym wnętrzem. Dzięki temu możesz jeździć do szkoły, dostarczać przesyłki, bawić się w weekendy i powtarzać operacje w dowolnej kolejności. Natomiast dzięki wersjom Active, Sport, Titanium i Trend, Tourneo Connect czuje się jak ryba w wodzie, gdziekolwiek go zabierzesz.

  • Nowy Ford Tourneo Connect
  • Napisz do nas  • Elektryczny Ford E-Transit

   [PREMIERA 2022]


   E-Transit to najnowszy samochód z poszerzającej się gamy pojazdów elektrycznych Forda, który daje początek nowej erze kultowego Transita. Wytrzymały, niezawodny, wszechstronny i innowacyjny. Zasilany baterią o mocy 400V i 67 kWh został zaprojektowany tak, by realizować wszystkie potrzeby Twojej firmy, gwarantując zasięg jazdy zeroemisyjnej do 350 KM na jednym ładowaniu *. Dostępny w dwóch wariantach wysokości i długości, E-Transit oferuje przestrzeń ładunkową o pojemności nawet do 15,1 metra sześciennego. System zasilania pokładowego Pro Power Onboard z gniazdkiem 2,3 kW / 230V umożliwia ładowanie i podłączanie narzędzi i urządzeń gdy tylko potrzebujesz ich do pracy, niezależnie od tego, gdzie jesteś. W pełni elektryczny układ napędowy zapewnia przyjemną ciszę w kabinie a tym samym podnosi komfort codziennej pracy. E-Transit to również niższe koszty utrzymania dzięki mniejszej liczbie ruchomych elementów w pojeździe oraz niższe koszty eksploatacyjne dzięki przejściu na energię elektryczną.

   Ważne informacje: 
   [*] Po pełnym naładowaniu. Zakres podany dla wariantu L3 H2, seria 390, ograniczenie prędkości do 90 km/h. Szacunkowa wartość zasięgu dotyczy powyższej konfiguracji (i jest oparty na modelowaniu CAE z wykorzystaniem procedury testowej WLTP). Faktyczny zasięg zależy od różnych czynników, takich jak warunki pogodowe, styl prowadzenia, utrzymanie pojazdu, wiek i stan baterii litowo-jonowej. 

  • Nowy Ford Transit Custom Plug-in Hybrid
  • Napisz do nas


Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby uzyskać więcej informacji na temat samochodów hybrydowych Ford.

Napisz do nas Umów się na jazdę próbną


Promocje

 • Promocja kończy się: 31.01.2022

  SERWIS

  Sprawdź samochód używany przed zakupem

  Sprawdź samochód używany przed zakupem
 • Promocja kończy się: 31.03.2022

  SERWIS

  Serwis online

  Serwis online
 • Promocja kończy się: 31.03.2022

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Kuga Plug-In Hybrid

  Ford Kuga Plug-In Hybrid
 • Promocja kończy się: 31.03.2022

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Puma

  Ford Puma
 • Promocja kończy się: 31.03.2022

  NOWE SAMOCHODY

  SUV-y Forda z gwarancją ceny i rabatami

  SUV-y Forda z gwarancją ceny i rabatami
 • Pokaż najnowsze promocje Big Autohandel
Pokaż najnowsze promocje Big Autohandel

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Big AutohandelOpinie