• Zaoszczędź na kosztach eksploatacji


  Zaoszczędź na kosztach eksploatacji

  Przeciętny koszt ładowania pojazdu elektrycznego w celu przejechania 100 km jest niższy niż średni koszt benzyny lub oleju napędowego potrzebnych do przebycia podobnego dystansu. Silniki elektryczne zawierają mniej ruchomych części, niż jednostki spalinowe, więc ich eksploatacja i utrzymanie są również mniej kosztowne niż w przypadku konwencjonalnych silników. To dobre wieści w perspektywie długofalowej, gdyż oznacza to mniejsze wydatki na eksploatację i utrzymanie samochodu.

 • Bądź ekologiczny


  Bądź ekologiczny

  Jeżeli Twój samochód wyposażony jest w napęd hybrydowy to może pochwalić się znacznie niższym poziomem emisji zanieczyszczeń w porównaniu do tradycyjnych jednostek napędowych. Jazda autem wyłącznie z silnikiem elektrycznym jest w 100% bezemisyjna.

 • Łatwe ładowanie


  Łatwe ładowanie

  Z roku na rok rośnie popularność pojazdów elektrycznych i jednocześnie dynamicznie wydłuża się ich zasięg. W Europie znajduje się już 120 tys. stacji ładowania, natomiast do 2020 r. planowane jest utworzenie kolejnych 500 tys. Samochody można ładować za pomocą standardowego gniazdka elektrycznego, ładowarki sieciowej lub stacji szybkiego ładowania prądem stałym. Auto możesz więc naładować bez względu na to, czy jesteś w domu, pracy czy w trasie.