Opony Forda

Wiemy, co jest odpowiednie dla Twojego Forda.

Nasi specjaliści mogą udzielić porad w zakresie odpowiedniego typu i rozmiaru opon, aby spełnić wymogi przepisów dotyczących bezpieczeństwa, wyjaśnić kluczowe zasady sprawdzania opon i z przyjemnością pomogą Ci znaleźć nowe opony, dopasowane do Twojego stylu jazdy i dostępnego budżetu.

Oferujemy markowe produkty w atrakcyjnych cenach, obejmujących części i robociznę, a ponadto przy montażu opon sprawdzamy wszystkie elementy kół.

Umów się na przegląd


 • Koła i opony Ford
 • OFERTY OPON

  Dzięki oryginalnym produktom w atrakcyjnych cenach, częściom, montażowi i przeglądom, a także poradom ekspertów, Dealer Forda to najlepsze miejsce na zakup nowych opon.

  Zapoznaj się z naszymi aktualnymi ofertami, aby skorzystać z atrakcyjnych promocji na zakup opon do Twojego Forda.

  Umów się na serwisOdwiedź nas


 • Opony samochodowe
 • TYPY OPON

  Opony to jedyna część pojazdu, która utrzymuje kontakt z podłożem, dlatego zamontowanie odpowiednich opon ma kluczowe znaczenie dla osiągów i bezpieczeństwa pojazdu. Oferujemy różne typy opon — od opon całorocznych i zimowych po opony typu „run-flat”. Nasi eksperci pomogą Ci dokonać właściwego wyboru.

  Umów się na serwisOdwiedź nas


 • Instalacja opon
 • BEZPIECZEŃSTWO ZWIĄZANE Z OPONAMI

  Zużyte opony mogą sprawić, że droga hamowania na mokrej nawierzchni wydłuży się nawet o 70%. Regularne sprawdzanie, czy opony mają właściwą specyfikację, ciśnienie powietrza i stopień zużycia, zapewni prawidłowe zachowanie pojazdu w każdych warunkach.

  Umów się na serwisOdwiedź nas


 • Oznaczenia opon
 • OZNACZENIA OPON

  Opony mają wiele symboli i oznaczeń wymaganych przez prawo. Obejmują one dane dotyczące produktu i producenta, daty produkcji, rozmiaru i maksymalnej prędkości jazdy. Jednym z najważniejszych jest symbol i numer homologacji E.C.E. — wymóg prawny potwierdzający, że opona może być sprzedawana w Europie.

  Umów się na serwisOdwiedź nas


 • ETYKIETY OPON WYMAGANE NA TERENIE UE
 • ETYKIETY OPON WYMAGANE NA TERENIE UE

  Etykiety opon wymagane na terenie UE zapewniają większą przejrzystość przy wyborze odpowiedniej opony. Etykieta pozwala ocenić właściwości opony w kategorii zużycia paliwa, przyczepności na mokrej nawierzchni i hałasu toczenia. Umożliwia to podjęcie bardziej przemyślanej decyzji podczas porównywania różnych opon.

  Umów się na serwisOdwiedź nas


Promocje

Pokaż najnowsze promocje Big Autohandel

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Big Autohandel